Українська мова English language

VarietiesХОНЕЙО Ранні сорти суниці HONEOYE
Сорт американської селекції. Врожайність висока. Ягоди великі та дуже великі, забарвлення від інтенсивного до темно-червоного. М'якоть помаранчево-червона, ароматна, винно-солодкого смаку. Ягоди щільні. Чашечка легко відривається. Стійкий до хвороб листя та сірої гнилі, проте сприйнятливий до вертицильозу. Зимостійкість рослини досить добра. Сорт транспортабельний.


КОРОНА Середньо-ранні сорти суниці KORONA
Голландський сорт. Ягоди від середнього до великого розміру, від інтенсивної червоного до темно-червоного забарвлення з легким блиском. М'якоть помаранчево-червона, ароматична, приємного солодкого смаку. Чашечка відривається погано. Сорт потребує підвищеного забезпечення вологою. Ягоди уражуються сірою гниллю, тому потребують старанного захисту. Вразливі до білої плямистості листя, але досить стійкі до вертицильозу.


ДАРСЕЛЕКТ   DARSELECT
Середньостиглий французький сорт. Рослина сильноросла, з прямостоячими квітконосами. Ягоди мають дуже приємний солодкий смак та традиційний суничний аромат. Ягоди великі, конічні та дещо видовжені. Колір світлий, при зберіганні не темніє. Плодоніжка легко заламується, що полегшує збір продукції. Продуктивність сорту - дуже висока. Сорт помірно толерантний до хвороб кореневої системи, проте пошкоджується борошнистою росою (як і Ельсанта) та плямистостями листя. Морозостійкість добра.


ЕРОС Середні сорти суниці EROS
Сорт англійської селекції. Врожайність висока. Ягоди великі та дуже великі, помаранчево-червоні з блиском, транспортабельні. М'якоть яскраво-червона, соковита, кисло-солодкого десертного смаку. Чашечка легко відривається. Сорт є відносно стійким до сірої гнилі та середньо-стійким до вертицильозу. Зимостійкість достатня, краща ніж у Ельсанти.


ЕЛЬСАНТА   ELSANTA
Голландський сорт. Ягоди від середнього до великого розміру, одномірні, яскраво-червоні з сильним блиском, міцні, соковиті. Врожайність висока. М'якоть від яскраво-рожевої до яскраво-червоної, ароматна. Транспортабельність добра. Чашечка легко відривається. Рослини в незначній мірі пошкоджуються сірою гниллю, є стійкими до плямистостей, але сприйнятливі до хвороб кореневої системи та борошнистої роси. Зимостійкість середня, на зиму потребує укривання (в районах де сніг випадає мало та не регулярно).


СОНАТА   SONATA
Новий середньостиглий голландський сорт. Чашолистки ягід більші, ніжу Ельсанти та розміщені глибше, колір ягід - світліший, ягоди більш заокруглені. Продуктивність сорту - висока. Смак ягід - більш солодкий, м'якоть - більш соковита, ніж у Ельсанти. Сорт вирізняється кращою морозостійкістю. Сорт краще витримує жарку погоду влітку. Ягоди Сонати не дрібнішають у другій половині сезону. Сорт має таку ж стійкість до фітофторозу та вертицильозу як і Елсанта, проте більш стійкий до борошнистої роси.


ПЕГАС Середньо-пізні сорти суниці PEGASUS
Десертний сорт англійської селекції. Ягоди середнього та великого розміру, одномірні. Шкірка щільна. Транспортабельність добра. Забарвлення інтенсивно-червоне. М'якоть соковита, ароматна, приємного десертного смаку. Рослина міцна та добре розвинута. Морозостійкість рослини досить добра. Сорт може бути цікавим для вирощування в Україні через достатню стійкість до фітофтори та вертицильозу, але в деякі роки може уражуватись борошнистою росою.


ПОЛКА   POLKA
Сорт голландської селекції. Врожайність висока. Ягоди середнього розміру. В кінці збору - дрібнішають, забарвлення від інтенсивно- до пурпурово-червоного з сильним блиском. М'якоть інтенсивно-червоного кольору, ароматна, приємного кисло-солодкого смаку. Чашечка легко відривається. Ягоди вразливі до сірої гнилі. Рослини можуть уражуватись хворобами кореневої системи. Зимостійкість рослини досить добра, хоча дещо слабша, ніж у Зенги Зенгани.


ЗЕНГА  ЗЕНГАНА   SENGA  SENGANA
Сорт німецької селекції. Високоврожайний. Ягоди великі, але на завершення плодоношення дрібнішають. Забарвлення від інтенсивного до темно-червоного, вирівняне по всій поверхні. М'якоть інтенсивно-червона, соковита, ароматна. Чашечка добре відділяється. Транспортабельність ягід середня. Ягоди уражуються в дощовий період сірою гниллю, сорт вимагає старанного захисту від цієї хвороби. Рослини чутливі до білої плямистості, досить стійкі до хвороб кореневої системи. Зимостійкість дуже добра. Еталонний сорт для швидкого заморожування.


СИМФОНІЯ   SYMPHONY
Сорт шотландської селекції. Ягоди середнього та великого розміру, забарвлення інтенсивно-червоне з сильним блиском. М'якоть червона, рівномірно забарвлена, ароматна, приємного десертного смаку, соковита. Чашечка відривається добре. Рослини досить стійкі до сірої гнилі і вертицильозу та лише в незначній мірі уражуються хворобами листя. Зимостійкість рослини добра.


ФЛОРЕНС   FLORENCE
Рослини сильної сили росту, кулясто - сплющеної форми, щільні. Листки темно-зеленого кольору, увігнутої форми з сильним блиском. Сорт утворює малу кількість вус. Плоди великі та дуже великі, конічної форми, темно-червоного забарвлення з сильним блиском. Ягоди мають м'якуш, помірної щільності, приємного ОТшдкого смаку. Сорт дозріває на 7-8 днів пізнінше Зенги Зенгани, є високоврожайним, з високим виходом стандартних ягід. Сорт є досить стійким до таких хвороб як вертицилиоз та фітофтороз.


СЕЛВА Сорти суниці нейтрального дня SELVA
Сорт нейтрального дня американської селекції. Ягоди дозрівають на 4-6 днів раніше, ніж Зенги Зенгани, а потім повторно - від середини липня до пізньої осені. Ягоди великі, блискучі, дуже щільні, транспортабельні. М'якоть світло-червона, малоароматна, соковита. Чашечка відділяється досить важко. Сорт середньостійкий до сірої гнилі, рослини слабо уражуються хворобами листя, а також хворобами кореневої системи. На зиму потребує укриття.


ФЛОРІН   FLORIN
Сорт нейтрального дня голландської селекції. Кущ щільний, помірної сили росту. Листя зеленого кольору, злегка увігнуте, з слабким блиском. Плоди великі, округло-широкої форми з помірними нерівностями на поверхні, оранжево-червоного забарвлення, з сильним блиском. Ягоди тверді, з сильним приляганням чашечки до плоду. Колір м'якуша білувато-рожевий, з розташуванням червоного забарвлення тільки на периферії. Морозостійкість слабка, тому на зиму необхідно вкривати.


ПОЛКА Малина POLKA
Ремонтантний сорт малини польської селекції. Кущі середньорослі, прямостоячі, не полягають під урожаєм. Пагоноутворююча здатність середня. Ягоди середнього розміру (3,2 - 3,5 г), насиченого червоного кольору, щільні. Придатні для промислової переробки та швидкого заморожування, а також для реалізації у свіжому вигляді. Транспортабельність добра. Плодоношення розпочинається на 2 тижні раніше ніж Херітедж. З середини липня і до перших заморозків сорт стійкий до сірої гнилі, потребує встановлення шпалери. Врожайність висока.

 

 
 
Developed by Web-Relax